Pierwszy w Polsce portal Studniówkowy!

 

 

Witaj!

Do uruchomienia portalu UadanaStudniowka.pl przygotowywaliśmy się od połowy 2008 roku. Mimo, że oficjalne otwarcie serwisu kilkakrotnie przekładaliśmy to dziś wiemy, że było warto. Czas, który nasz zespół poświęcił, został bardzo dobrze wykorzystany i dziś zaczyna procentować.


Już na wstępie dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierali w tej inicjatywie, pomagali albo chociaż nie przeszkadzali;)

Z ogromną radością informujemy Państwa o pierwszych sukcesach portalu UdanaStudniówka.pl :

  •  
    • ·      Studniówkowa Społeczność – to niewiarygodne – już odnotowaliśmy pierwszą setkę zarejestrowanych użytkowników oraz widoczny wzrost zaangażowania (pierwszy miesiąc istnienia).

  • ·      Google – osiągamy coraz wyższe pozycje w wynikach wyszukiwarek. Liczymy, że do końca bieżącego roku na wszystkie interesujące nas frazy będziemy wyświetlani na pozycjach NR 1, bo tylko takie nas interesują.

  • ·      Dodajemy nowe funkcje.  Sprawdź:
    [Szukam Partnera], [Dział Video], [Katalog firm], [Forum Studniówkowe].

  • ·      Forum Studniówkowe – dzięki bliskiej współpracy z firmą UdanaImpreza.pl – zyskaliśmy uznanych w Polsce ekspertów, na których pomoc możesz liczyć!

 

A to dopiero początek. Głęboko wierzymy, że determinacja naszego zespołu oraz doświadczenie jakie posiadamy pozwoli stworzyć miejsce jakiego poszukują Maturzyści i polska młodzież.Czekamy na Was!

 

Zachęcamy wszystkie zainteresowane osoby do współpracy. Odważne firmy do przyłącznia się do naszego programu partnerskiego, a wszystkich sympatyków do śledzenia naszej działalości.


Z pozdrowieniem,
Zespół UdanaStudniówka.pl