Dodaj do schowka

Jaki kolor włosów wybrać na studniówkę 2016?

 

Najmodniejsze kolory włosów na studniówkę 2016!

Czy kolor włosów ma jakieś znaczenie i związek z porą roku? Czy letnie odcienie mogą pozostać na naszych włosach podczas jesieni i zimy? Zdecydowanie nie! Podczas zimnych, szarych, pochmurnych pór roku odcień włosów powinien, tak jak pogoda również ulec zmianom. Drogie Panie macie ochotę na zmiany? Prezentujemy Wam  nowe trendy na zimę 2015/16.


(Beyonce)

Tej zimy królują przede wszystkim naturalne kolory. Kasztanowy brąz jest mieszanką zimnych i ciepłych odcieni brązu. Gdy uważacie, że czerwony kolor włosów to przesada, a czekoladowy brąz to rutyna, proponujemy idealne rozwiązanie – kasztanowy brąz! Ten odcień pasuje zarówno do jasnej jak i ciemnej karnacji, dlatego też polecamy go każdej kobiecie!


(Jessika Simpson)

Złocisty blond kojarzy się z takimi określeniami jak elegancja. Granica elegancji i naturalności tego koloru jest niewielka i łatwo ją przekroczyć, dlatego nie należy zbytnio eksperymentować z rozjaśnianiem itp. jest niewiele odcieni blond które wyglądają naturalnie i zachwycająco. Blond włosy pasują do kobiety, która lubi zwracać na siebie uwagę, chce rzucać się w oczy. Kolor ten najlepiej komponuje się z jasną karnacją.

 


(Magdalena Walach)

Miedziany kolor to najmodniejszy wybór tego sezonu! Dzięki wielu odcieniom tego koloru każdy rodzaj karnacji może dopasować właściwy ton. Szczególnie zaleca się ten kolor dla ciemnych blondynek i naturalnych jasnych brunetek. Skóra powinna być tylko delikatnie opalona. Bardzo ławo można zauważyć jak wielką sławę mają wszelakie odcienie miedzi, rudego na ulicach. Kobiety bawią się wszelkimi kombinacjami tych kolorów, polecamy!

 

Warto zaznaczyć, że kolor włosów powinien być dopasowany do karnacji, koloru oczu itp. Bardzo często zdarza się, że bardzo jasne blondynki decydują się na czarny lub ciemnobrązowy odcień włosów, niekiedy próby te udają się ale zdarza się, że zmiany takie kończą się niepowodzeniem. Oto przykłady na to  jak zmiana fryzury i koloru włosów zmienia wizerunek:


(Vicktoria Beckham)


(Jenifer Aniston)(Edyta Górniak)(Scarlett Johanson)(Doda)(Jenifer Lopez)(Rihana)


i na koniec jak przeobrazić się z brzyduli … 


(Julia Kamińska)

Skomentuj

Przepisz kod z obrazka. Wielkośc liter ma znaczenie.

Komentarzy: 0

Nie ma jeszcze komentarzy. Możesz być pierwszy, korzystając z formularza.